Фільми онлайн
На живця (2000)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

На живця (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм На живця (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму На живця (2000)
В одній камері виявилися двоє злочинців. Один - шахрай Елвін Сандерс, що попався на крадіжці королівських креветок з ресторану, другий - Джон Джастер, здійснив разом з напарником-вбивцею грабіж століття - він обчистив державне казначейство на сорок два мільйони доларів (в золотих злитках). Дізнавшись, що напарник застрелив охоронців, кинув його в підземному сховищі, а золоті злитки сховав... Своїм секретом Джастер змушений був поділитися перед смертю з Елвіном. Однак інформацію він передав в пропозиції, яка змогла б зрозуміти тільки його дружина. Це пограбування розслідує старший слідчий спецпідрозділу казначейства Едгар Клентин. Він запідозрив, що Елвіну Джастін щось шепнув перед смертю...
 

Дивитися онлайн фільм На живця (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм На живця (2000)
vod.com.ua © 2018.