Фільми онлайн
Захист від дурня (2003)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Захист від дурня (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Захист від дурня (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Захист від дурня (2003)
Кевін, Саманта і Роб - члени приватного клубу «Фулпрув» -займаються розробкою технічних способів захисту від грабежів і теоретичним здійсненням самих нездійсненних пограбувань. У реальності ж вони не здійснили жодного пограбування. Але все міняється, коли бандит Лео - кримінальний авторитет, дістає їх план по крадіжці діамантів і успішно здійснює пограбування.

Він шантажує горе-розумників, загрожуючи видати їх як співучасників, вимагаючи розробити план ще одного пограбування, де на кін поставлено 10 млн $. Тепер хлопцям потрібен не тільки ретельно розроблений план пограбування, але як ніколи раніше надійний спосіб залишитися в живих...
 

Дивитися онлайн фільм Захист від дурня (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Захист від дурня (2003)
vod.com.ua © 2018.