Фільми онлайн
Захист від дурня (2003)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Захист від дурня (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Захист від дурня (2003)
Кевін, Саманта і Роб - члени приватного клубу «Фулпрув» -займаються розробкою технічних способів захисту від грабежів і теоретичним здійсненням самих нездійсненних пограбувань. У реальності ж вони не здійснили жодного пограбування. Але все міняється, коли бандит Лео - кримінальний авторитет, дістає їх план по крадіжці діамантів і успішно здійснює пограбування.

Він шантажує горе-розумників, загрожуючи видати їх як співучасників, вимагаючи розробити план ще одного пограбування, де на кін поставлено 10 млн $. Тепер хлопцям потрібен не тільки ретельно розроблений план пограбування, але як ніколи раніше надійний спосіб залишитися в живих...
 

Дивитися онлайн фільм Захист від дурня (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Захист від дурня (2003)
vod.com.ua © 2018.