Фільми онлайн
Дзвінок (2002)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Дзвінок (2002) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Дзвінок (2002) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Дзвінок (2002)
Телефонний дзвінок слідує після перегляду якоїсь загадкової відеокасети, після чого кожен подивилася її вмирає. Жертві дається лише один тиждень, а далі слід неминуча смерть.

Головна героїня Рейчел - журналістка, розслідує ці страшні події, і випадково касета попадає до її сина, над яким також нависає смертельна загроза. Тепер їй належить гонка зі смертю в спробі хоч щось змінити і знайти пояснення всьому, що відбувається...
 

Дивитися онлайн фільм Дзвінок (2002) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Дзвінок (2002)
vod.com.ua © 2018.