Фільми онлайн
Анархісти (2015)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Анархісти (2015) - дивитися онлайн

  • Рік: 2015
  • Країна: Франція
  • Кинопоиск: 5.733
  • IMBD: 5.80
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Анархісти (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Анархісти (2015)
Париж, 1899 рік. Виріс в убогості сирота, а нині командир відділення жандармерії Жан Альбертіні повинен проникнути в групу анархістів. Для нього це реальна можливість піднятися по кар'єрних сходах. Але чим далі, тим більше у нього виникає сумнівів. По мірі того, як Жан становить поліцейські рапорти на злочинне угрупування для свого начальника Гаспара, він сам починає все більше симпатизувати їм.
 

Дивитися онлайн фільм Анархісти (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Анархісти (2015)
vod.com.ua © 2018.