Фільми онлайн
Щоб ти здох! (2000)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Щоб ти здох! (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Щоб ти здох! (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Щоб ти здох! (2000)
Герою фільму - звичайному страхового агента по імені Мак - вже стукнуло 35, а він все ще незайманий. Жінки не виявляли до нього інтересу до тих пір, поки Мак не застрахував своє життя на 1 млн. доларів. Тут-то і з'явилася підступна спокусниця Саллі. Налякавши простодушного хлопця своєї уявної вагітністю, Саллі домагається того, щоб її включили в заповіт на випадок смерті Маку. Справу зроблено! Залишилося тільки найняти кілера, отримати страховку і потім вже до кінця життя ні в чому не потребуватимуть!.. Але от халепа: у кілера на прізвисько «Чорна вдова» виникає особливе почуття до своєї жертви...
 

Дивитися онлайн фільм Щоб ти здох! (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Щоб ти здох! (2000)
vod.com.ua © 2018.