Фільми онлайн
Любов в словах і картинах (2013)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Любов в словах і картинах (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Любов в словах і картинах (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Любов в словах і картинах (2013)
Вчитель англійської мови і викладач мистецтва зустрічаються в престижній підготовчій школі. Між ними складаються непрості взаємини. Більше того, вони поклали початок війні - студенти тепер намагаються довести, що сильніше - слово чи зображення. Але справжня війна йде проти внутрішніх демонів викладачів, поки їхні душі борються за возз'єднання...
 

Дивитися онлайн фільм Любов в словах і картинах (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Любов в словах і картинах (2013)
vod.com.ua © 2018.