Фільми онлайн
Особина: Пробудження (2007)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Особина: Пробудження (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Особина: Пробудження (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Особина: Пробудження (2007)
Університетський викладач Міранда Холландер ненадовго втрачає свідомість, а приходить в себе посеред кривавого побоїща і маси трупів. За відповіддю вона поспішає до свого дядька. Коли він доводить до її свідомості шокуючу правду, а саме, що Міранда є лише на половину людиною, тобто клоном від гібрида людини і прибульця, їм доводиться вилетіти до Мексики, щоб розшукати вченого, який її створив.

Вони змушені оборонятися від цілих лютих орд, нестримних гібридів і намагатися виграти час, який невблаганно біжить, змушуючи Міранду повністю і навічно піддатися кілерському інстинкту, який все більш наростає всередині її істоти.
 

Дивитися онлайн фільм Особина: Пробудження (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Особина: Пробудження (2007)
vod.com.ua © 2018.