Фільми онлайн
Зупинив час (2008)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Зупинив час (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зупинив час (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зупинив час (2008)
За сюжетом фільму дружина і син головного героя гинуть в автокатастрофі. Нещасний вдівець довго не може пережити їх втрату, так як відтепер його життя позбавлене будь-якого сенсу. Одного разу він вирішує полагодити стару відеокамеру, яка була в руках сина під час аварії. Після лагодження вдівець виявляє, що камера знайшла нову властивість. Тепер вона може зупиняти час. Натиснув один раз на кнопку - все навколо зупинилось. Натиснув ще раз - навколишній світ знову повернувся до життя. Корисна властивість, але тільки воно ніяк не може змінити минуле.

Смерть близьких позбавила героя тієї якості, без якого чоловіка жити просто не можуть - відчуття, що ти контролюєш ситуацію. Чарівна камера начебто повернула герою ілюзію такого контролю, але при цьому ще сильніше підкреслила його особисту трагедію. У пошуках порятунку від душевних мук герой вирішив втрутитися в долю іншої людини, постраждалого від тієї ж самої аварії.

Іншим людиною була дружина загиблого водія, який врізався в машину головного героя. Вдівець знайомиться з жінкою і всіляко намагається допомогти їй відновити своє життя. Він не хоче з нею сексу або будь-яких відносин. Він хоче тільки миру і спокою. В результаті, кожен вечір він приходить до її будинку, натискає на кнопку «стоп» і відкриває вхідні двері. Після цього заходить всередину і проводить звичайний сімейний вечір. Читає газети, миє посуд, ремонтує якісь предмети, поки жінки сидить в замороженому ступорі. Після декількох годин такої ідилії герой виходить на вулицю і повертається до себе додому, попередньо натиснувши кнопку 'плей'. Герой йде, а жінка повільно сходить з розуму, помічаючи те, як знову змінився її будинок.
 

Дивитися онлайн фільм Зупинив час (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зупинив час (2008)
vod.com.ua © 2018.