Фільми онлайн
Зупинив час (2008)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зупинив час (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зупинив час (2008)
За сюжетом фільму дружина і син головного героя гинуть в автокатастрофі. Нещасний вдівець довго не може пережити їх втрату, так як відтепер його життя позбавлене будь-якого сенсу. Одного разу він вирішує полагодити стару відеокамеру, яка була в руках сина під час аварії. Після лагодження вдівець виявляє, що камера знайшла нову властивість. Тепер вона може зупиняти час. Натиснув один раз на кнопку - все навколо зупинилось. Натиснув ще раз - навколишній світ знову повернувся до життя. Корисна властивість, але тільки воно ніяк не може змінити минуле.

Смерть близьких позбавила героя тієї якості, без якого чоловіка жити просто не можуть - відчуття, що ти контролюєш ситуацію. Чарівна камера начебто повернула герою ілюзію такого контролю, але при цьому ще сильніше підкреслила його особисту трагедію. У пошуках порятунку від душевних мук герой вирішив втрутитися в долю іншої людини, постраждалого від тієї ж самої аварії.

Іншим людиною була дружина загиблого водія, який врізався в машину головного героя. Вдівець знайомиться з жінкою і всіляко намагається допомогти їй відновити своє життя. Він не хоче з нею сексу або будь-яких відносин. Він хоче тільки миру і спокою. В результаті, кожен вечір він приходить до її будинку, натискає на кнопку «стоп» і відкриває вхідні двері. Після цього заходить всередину і проводить звичайний сімейний вечір. Читає газети, миє посуд, ремонтує якісь предмети, поки жінки сидить в замороженому ступорі. Після декількох годин такої ідилії герой виходить на вулицю і повертається до себе додому, попередньо натиснувши кнопку 'плей'. Герой йде, а жінка повільно сходить з розуму, помічаючи те, як знову змінився її будинок.
 

Дивитися онлайн фільм Зупинив час (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зупинив час (2008)
vod.com.ua © 2018.