Фільми онлайн
Моя заповітна мрія (2011)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Моя заповітна мрія (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Моя заповітна мрія (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Моя заповітна мрія (2011)
Англійський вчитель у 70-ті роки ХІХ-го століття надходить в німецьку школу для хлопчиків. Щоб налагодити контакт з учнями він представляє їм практично невідому в Німеччині гру - футбол. Незабаром його методи роботи починають викликати невдоволення з боку керівництва школи.
 

Дивитися онлайн фільм Моя заповітна мрія (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Моя заповітна мрія (2011)
vod.com.ua © 2018.