Фільми онлайн
Між небом і землею (2005)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Між небом і землею (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Між небом і землею (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Між небом і землею (2005)
Вселившись в орендовану квартиру в Сан-Франциско і почавши наводити там порядок, Девід несподівано зустрічає в своїй новій оселі привабливу молоду жінку Елізабет, яка запевняє його, що саме вона є власницею цих апартаментів.

Коли ж Девід починає схилятися до думки, що відбулося якесь непорозуміння, Елізабет зникає так само раптово і загадково, як і з'явилася. Заміна замків не зупиняє красуню: її таємничі появи та зникнення продовжують вносити сум'яття в життя Девіда. Переконавшись у тому, що вона привид, Девід старається допомогти їй назавжди залишитися в потойбічному світі.

Проте, відкривши в собі неймовірні можливості - наприклад, здатність проходити крізь стіни, - Елізабет починає переконувати себе в тому, що вона якимось чином ще жива і тому не збирається перебиратися на той світ назовсім. По мірі того як обоє намагаються з'ясувати справжню причину того, що відбувається, Девід та Елізабет закохуються один в одного. Однак перспективи їхнього спільного життя стають все більш і більш примарними...
 

Дивитися онлайн фільм Між небом і землею (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Між небом і землею (2005)
vod.com.ua © 2018.