Фільми онлайн
Вікі Крістіна Барселона (2008)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Вікі Крістіна Барселона (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вікі Крістіна Барселона (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вікі Крістіна Барселона (2008)
Дві молоді американки Вікі і Крістіна, проводять свої літні канікули в Барселоні і зовсім зачаровані цим містом, а також одним молодим художником по імені Антоніо. Вікі - старомодна і налаштована на серйозні відносини: залицяння, побачення і весільну фату у фіналі. Христина - сексуально розкута, розкута і приваблива у своїй бунтарської сутності.

Антоніо не може визначитися, його залучають обидві дівчини. Відносини в любовному трикутнику стають все більш заплутаними, а тут ще в гру вступає колишня дружина Антоніо, що володіє дуже вибуховим темпераментом, і схоже на те, що вона не до кінця відмовилася від своїх прав на колишнього чоловіка.
 

Дивитися онлайн фільм Вікі Крістіна Барселона (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вікі Крістіна Барселона (2008)
vod.com.ua © 2018.