Фільми онлайн
Пригоди вікінгів (2015)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Пригоди вікінгів (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Пригоди вікінгів (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Пригоди вікінгів (2015)
Скандинавія. VII століття нашої ери. Ерік, молодий воїн-вікінг, об'єднує зусилля з конкуруючим кланом, щоб врятувати викрадену змієм з Мідгарда принцесу. Це найнебезпечніша завдання з ризиком набагато більшим, ніж ризик втратити життя. Рятуючи принцесу, вони можуть викликати Рагнарок - кінець світу.
 

Дивитися онлайн фільм Пригоди вікінгів (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Пригоди вікінгів (2015)
vod.com.ua © 2018.