Фільми онлайн
Язон і аргонавти (2000)
Очікується
Дивитися онлайн!

Язон і аргонавти (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Язон і аргонавти (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Язон і аргонавти (2000)
Задумавши назавжди позбутися від свого племінника Язона, тиран Пелій наказав йому відправитися у далеку Колхіду і привезти звідти безцінне Золоте Руно, яке належить жорстокому і підступному царю Аэрту. Побудувавши самий швидкохідний корабель у світі, Язон на чолі команди шукачів пригод відправився у небувалу подорож туди, звідки ще ніхто і ніколи не повертався.

Долаючи численні непрохідні перешкоди, борючись з жахливими чудовиськами і прекрасними, але лютими амазонками, Язон і його товариші вперто йдуть до мети. І навіть цар богів Зевс не в силах перешкодити відважним героям...
 

Дивитися онлайн фільм Язон і аргонавти (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Язон і аргонавти (2000)
vod.com.ua © 2018.