Фільми онлайн
Загін порятунку (1998)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Загін порятунку (1998) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Загін порятунку (1998) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Загін порятунку (1998)
У Нью-Йорку з хірургічною точністю знищуються могутні, непідвладні закону мафіозні угруповання. Невідомі вбивці змітають вогнем бандитські кубла і підпільні бази, не залишаючи в живих нікого. Спецагенту ФБР Метту Куперу і поліцейському детективові Хелен Сіммс доручено розібратися, хто стоїть біля керма цієї потужної машини відплати.

Слідчі з'ясовують, що команда карателів складається з бійців поліцейського загону особливого призначення, що розчарувалися в системі правосуддя і які поклали на себе місію виконувати волю народу. Щоб знешкодити незламний «загін порятунку», Метт закликає на допомогу загін штурмовиків ФБР. Тепер один одному протистоять два елітних підрозділів професіоналів: однаково добре озброєні, однаково добре підготовлені, що переслідують одну мету... але стоять по різні сторони закону...
 

Дивитися онлайн фільм Загін порятунку (1998) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Загін порятунку (1998)
vod.com.ua © 2018.