Фільми онлайн
Шоковий ефект (2008)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Шоковий ефект (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Шоковий ефект (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Шоковий ефект (2008)
Фільм заснований на реальних подіях. У 1976 році невелика американська виноробня викликала фурор на конкурсі вин у Франції. Їх вино в конкурсі, на якому дегустація відбувалася наосліп, перемогло, зробивши Каліфорнію відомим світовим постачальником вин.
 

Дивитися онлайн фільм Шоковий ефект (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Шоковий ефект (2008)
vod.com.ua © 2018.