Фільми онлайн
Золоте око (1995)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Золоте око (1995) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Золоте око (1995) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Золоте око (1995)
Джеймс Бонд вирушає до Росії на пошуки терористів що захопили управління новим секретним збройовим комплексом «Золоте око». Розроблене для знищення будь-якого комп'ютерного устаткування, в руках негідників ця зброя перетворюється на найпотужніший інструмент тиску на уряди економічно розвинених держав.

Під час цієї надзвичайно небезпечної місії Бонду доводиться політати на вертольоті-невидимці, підірвати бронепоїзд, зробити захоплюючу поїздку на танку по Санкт-Петербургу і звичайно спокусити парочку довгоногих красунь.
 

Дивитися онлайн фільм Золоте око (1995) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Золоте око (1995)
vod.com.ua © 2018.