Фільми онлайн
Об'єкт кохання (2003)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Об'єкт кохання (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Об'єкт кохання (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Об'єкт кохання (2003)
Кеннет - скромний клерк в одній з запорошених контор гігантської корпорації. Він помирає від пристрасті до красуні Лізі, яка будить всі його таємні бажання. Але він не може навіть мріяти про неї, скутий, як наручниками, вузькими рамками ділового етикету. Все, що залишається Кеннету - купити в секс-шопі гумову ляльку.

Ніки - викапана Ліза, але дозволить все і готова до найбожевільнішим сексуальним фантазіям Кеннета. Але ось сталося диво, і Ліза відповідає взаємністю Кеннету. Однак його дратують «капризи» живої красуні. Він стає справжнім тираном, прагнучи перетворити живої людини гумову сексуальну іграшку. Секс робить з нього маніяка...
 

Дивитися онлайн фільм Об'єкт кохання (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Об'єкт кохання (2003)
vod.com.ua © 2018.