Фільми онлайн
Парк Юрського періоду (1993)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Парк Юрського періоду (1993) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Парк Юрського періоду (1993) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Парк Юрського періоду (1993)
Експансивний багатій і професор умовляє пару вчених-палеонтологів приїхати на острів в узбережжя Коста-Ріки, де він влаштував реліктовий парк. У парку цьому водяться древні звірятка - динозаври, які по його ідеї і повинні стати цвяхом програми нового атракціону.

До відкриття залишається кілька днів, а один з працівників, намагаючись продати «розсаду» наліво, порушує систему охорони, що в комплексі з грозовою зливою призводить до того, що доісторичні тварини виявляються на волі, де діють у відповідності зі своїми інстинктами.
 

Дивитися онлайн фільм Парк Юрського періоду (1993) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Парк Юрського періоду (1993)
vod.com.ua © 2018.