Фільми онлайн
Таємничий ліс (2004)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Таємничий ліс (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Таємничий ліс (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Таємничий ліс (2004)
Пенсільванія. Жителі села Ковінгтон вірять, що в місцевому лісі живуть міфічні істоти, і ніколи не входять у ліс і не залишають свого села.

Але одного разу допитливий і свавільний Люцій Хант, утомлений жити в повній ізоляції від зовнішнього світу, вирішує порушити табу і виходить за межі села...
 

Дивитися онлайн фільм Таємничий ліс (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Таємничий ліс (2004)
vod.com.ua © 2018.