Фільми онлайн
Бруклінські поліцейські (2009)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Бруклінські поліцейські (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Бруклінські поліцейські (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Бруклінські поліцейські (2009)
Фільм оповідає про трьох ніяк між собою не зв'язаних бруклінських поліцейських, які опиняються в одній доленосною сюжетної точці, незважаючи на абсолютно різні кар'єри: один - працює під прикриттям в середовищі наркомафії, другий - корумпований по саме не балуйся, третій - завжди грав за правилами і тепер хоче тільки спокійно дожити до почесної відставки.
 

Дивитися онлайн фільм Бруклінські поліцейські (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Бруклінські поліцейські (2009)
vod.com.ua © 2018.