Фільми онлайн
Безумство кохання (2001)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Безумство кохання (2001) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Безумство кохання (2001) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Безумство кохання (2001)
26 листопада 1504 року померла королева Іспанії Ізабелла. Згідно заповіту, корона перейшла її двадцятип'ятирічної дочки Хуані. Щоб правити країною від імені Хуаны, її чоловік Пилип вирішує добитися офіційного визнання королеви неосудною. Знаючи, що Хуана шалено закохана в нього, він приймається активно вдаватися до любовних утіх в обіймах чарівних дів прямо на очах у дружини.

Любов і розпач, дійсно, призводять Хуану на грань божевілля: її вже не називають інакше, як Ла Лока - Божевільна. Раптово Філіп вмирає. Кажуть, що він заразився якоюсь дивною хворобою. Можливо, тут постарався батько Хуаны, який теж був не проти сісти на трон. Так чи інакше, восени 1506 року тридцятичотирирічний Філіп перейшов в інший світ.

Невтішна Хуана ніяк не могла в це повірити. Навіть коли у покійного винесли серце, щоб відправити його у Фландрію, Хуана все не відпускала руки чоловіка і благала його відкрити очі.

Тіло Філіпа забальзамували і відправили в Гренаду. Процесія пересувалася тільки вночі. Вдень Хуана наказувала слугам відкривати труну і змушувала музикантів грати веселу музику, щоб чоловік зрадів і повернувся до життя. Похоронна процесія так і не досягла Гренади. Іспанський Парламент визнав Хуану божевільної і уклав її в замку Санта-Клара, де вона і залишалася до самої смерті. Божевільна Хуана і там не побажала розлучитися з тілом чоловіка і тримала його біля себе ще 3 роки...
 

Дивитися онлайн фільм Безумство кохання (2001) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Безумство кохання (2001)
vod.com.ua © 2018.