Фільми онлайн
Пригоди Джо Грязнули (2001)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Пригоди Джо Грязнули (2001) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Пригоди Джо Грязнули (2001)
Америка повинна знати своїх героїв в обличчя. Вдивіться-ка в це: перед вами приголомшливий хлопець - талановитий прибиральник Джо Грязнуля! Він невозмутимее статуї Свободи. Оптимістичніше світового курсу долара. Наполегливіше податкового інспектора.

У вісім років він втратив батьків у Великого Каньйону і всі ці роки він плекав мрію про возз'єднання з ними. Що ж, час мріяти минув, настав час діяти.

Джо сідлає свою тачку і починає своє дивовижне подорож по дорогах країни у пошуках улюблених предків. Зі стоїчним спокоєм переживаючи масу смішних пригод і зустрічаючи на своєму шляху безліч престранных людей, герой з кожною хвилиною наближає зустріч з рідними.

Що скаже блудний син своїм татові і мамі, коли, нарешті, знайде їх?
 

Дивитися онлайн фільм Пригоди Джо Грязнули (2001) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Пригоди Джо Грязнули (2001)
vod.com.ua © 2018.