Фільми онлайн
Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015)
Лабіринт пройдений, але Томасу, Терезі, Мінхо та іншим глэйдерам розслаблятися не доводиться. Таємниче керівництво ПОРОКУ - секретної організації, що влаштувала гонки на виживання - призначає хлопцям нові, смертельно небезпечні випробування. Цього разу їх чекає перехід по розпеченій пустелі і зустріч з жертвами невиліковної хвороби, які відрізняються буйною вдачею і непередбачуваною поведінкою.
 

Дивитися онлайн фільм Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (2015)
vod.com.ua © 2018.