Фільми онлайн
Адам (2009)
HD
одноголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Адам (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Адам (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Адам (2009)
Адам - людина, що страждає синдромом Аспергера, одній з форм аутизму; спілкуванню з людьми він віддає перевагу дослідження коханого їм космосу, незважаючи на це Адам пристрасно бажає знайти рідну душу, яка завжди могла б зрозуміти чи вислухати. Ситуація в корені міняється, коли його новою сусідкою стає Бет...
 

Дивитися онлайн фільм Адам (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Адам (2009)
vod.com.ua © 2018.