Фільми онлайн
Ескадрилія «Лафайєт» (2006)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Ескадрилія «Лафайєт» (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ескадрилія «Лафайєт» (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ескадрилія «Лафайєт» (2006)
Історія легендарної ескадрильї «Лафайєт» часів Першої світової війни. Льотний склад цієї ескадрильї складали добровольці-іноземці з країн, які не перебували в стані війни з Німеччиною.

В центрі фільму - історія американських молодиків, випускників льотних курсів, які потрапляють на війну, яка сильно відрізнялася від «французького курорту», куди вони їхали. Це фільм про любов, чоловічу дружбу, мужність, відвагу і про фантастичні літаки, що підкорили небо...
 

Дивитися онлайн фільм Ескадрилія «Лафайєт» (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ескадрилія «Лафайєт» (2006)
vod.com.ua © 2018.