Фільми онлайн
Привид опери (2004)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Привид опери (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Привид опери (2004)
Таємничий голос волає до молодої оперної співачці Крістіні з похмурих надр величної Паризької опери. Лише одна людина в трупі знає, що невидимий покровитель і наставник Христини, навідний жах на артистів, - спотворений геній музики, закоханий в юну красуню.

Примара в масці зробить все, щоб вона стала примадонною сцени, проте у нього є владний суперник - багатий віконт Рауль де Шаньи. Ставши полонянкою любовного трикутника, Христина повинна зробити вибір. Але пристрасті, що закрутили голову, люта ревнощі і божевільна любов вже ухвалили полюбленим свій немилосердний вирок...
 

Дивитися онлайн фільм Привид опери (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Привид опери (2004)
vod.com.ua © 2018.