Фільми онлайн
Вся королівська рать (2006)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Вся королівська рать (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вся королівська рать (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вся королівська рать (2006)
Головний герой оповідання, журналіст Джек Бурден, піддається чарівності політика-популіста Віллі Старка. Старк стає для нього справжнім кумиром, проте у міру спілкування з політиком, Бурден усвідомлює, що той далекий від ідеалу.

Старк, на зорі своєї кар'єри щиро бажав викорінити корупцію в уряді, отримавши повноваження сильних світу цього, сам стає таким же, як і ті, з ким він раніше збирався боротися.
 

Дивитися онлайн фільм Вся королівська рать (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вся королівська рать (2006)
vod.com.ua © 2018.