Фільми онлайн
Молодь (2014)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Молодь (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Молодь (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Молодь (2014)
Коли Ернест і його син Жером витратили останні кошти сім'ї на купівлю роботизованого мула, для того щоб доставляти продовольчі пайки для групи робітників, які бурять свердловини для води, вони ніколи не думали, що так сильно змінять своє майбутнє. Флем будує плани щодо дочки Ернеста - Мері і сподівається повернути собі землі, якими володів його батько в період розквіту промислового сільського господарства на початку XXI століття. Коли бажання Флема здійснюються шляхом блискучого використання брехні і маніпулювання, відбувається ряд подій, які змінять їхнє молоде життя назавжди і Жером змушений буде зробити вибір, який не повинен робити ні одна дитина.
 

Дивитися онлайн фільм Молодь (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Молодь (2014)
vod.com.ua © 2018.