Фільми онлайн
Зникаючі хвилі (2012)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Зникаючі хвилі (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зникаючі хвилі (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зникаючі хвилі (2012)
Чи мріяли Ви коли-небудь опинитися в свідомості іншої людини? Ви коли-небудь хотіли випробувати ідеальні відносини, коли два свідомості зливаються в єдине ціле? У ході наукового експерименту щодо трансферу нейронів молодий вчений відправляється в свідомість невідомої жінки, що лежить в комі. Він називає її Аврора. У глибинах чужої свідомості Лукас виявляє прекрасну всесвіт. У цій новій реальності два свідомості відчувають взаємне тяжіння. Науковий експеримент виходить з-під контролю: одного разу побувавши у свідомості Аврори, Лукас хоче повертатися до неї знову і знову.
 

Дивитися онлайн фільм Зникаючі хвилі (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зникаючі хвилі (2012)
vod.com.ua © 2018.