Фільми онлайн
Зникаючі хвилі (2012)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зникаючі хвилі (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зникаючі хвилі (2012)
Чи мріяли Ви коли-небудь опинитися в свідомості іншої людини? Ви коли-небудь хотіли випробувати ідеальні відносини, коли два свідомості зливаються в єдине ціле? У ході наукового експерименту щодо трансферу нейронів молодий вчений відправляється в свідомість невідомої жінки, що лежить в комі. Він називає її Аврора. У глибинах чужої свідомості Лукас виявляє прекрасну всесвіт. У цій новій реальності два свідомості відчувають взаємне тяжіння. Науковий експеримент виходить з-під контролю: одного разу побувавши у свідомості Аврори, Лукас хоче повертатися до неї знову і знову.
 

Дивитися онлайн фільм Зникаючі хвилі (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зникаючі хвилі (2012)
vod.com.ua © 2018.