Фільми онлайн
Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016)
Дитинство Джейкоба пройшло під розповіді дідуся про притулок для незвичайних дітей. Серед його мешканців дівчинка, яка вміла тримати в руках вогонь, дівчинка, чиї ноги не торкалися землі, невидимий хлопчик і близнюки, які вміли спілкуватися без слів. Коли вмирає дідусь, 16-річний Джейкоб отримує загадковий лист і відправляється на острів, де жив його дід. Там він знаходить дітей, яких раніше бачив лише на фотографіях.
 

Дивитися онлайн фільм Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Дім дивних дітей Міс Перегрін (2016)
vod.com.ua © 2018.