Фільми онлайн
Пекло (2007)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Пекло (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Пекло (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Пекло (2007)
2057 рік. Сонце гине, і людство встає перед лицем вимирання. Остання надія планети Земля пов'язана з «Икаром 2» - космічним кораблем, екіпаж якого складається з восьми чоловіків і жінок на чолі з капітаном Канедой. Їх місія - доставити ядерний заряд, за допомогою якого передбачається повторно запалити гаснущее Сонце.

Під час своєї подорожі, перебуваючи далеко в космічному безмовності, у відсутності якого-небудь радиоконтакта із Землею, екіпаж чує слабкі позивні сигнали з космічного корабля «Ікар 1», який пропав, виконуючи сім років тому ту ж саму місію, що й «Ікар 2». Жахлива катастрофа ввергає місію в дуже небезпечну і ризиковану ситуацію, і скоро команда виявляє, що змушена боротися не тільки за свої власні життя та душевну рівновагу, але і за майбутнє всіх нас...
 

Дивитися онлайн фільм Пекло (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Пекло (2007)
vod.com.ua © 2018.