Фільми онлайн
Підслухане (2009)
HD
Сербин
Дивитися онлайн!

Підслухане (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Підслухане (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Підслухане (2009)
Поліцейські з відділу розслідувань економічних злочинів Джонні, Джин і Макс ведуть прослуховування і спостереження за великою компанією, що займається махінаціями на ринку цінних паперів. Цілими днями вони безвилазно сидять в приміщенні, відстежуючи і записуючи щоденні розмови співробітників компанії. Ho одного разу вони засікають розмова глави компанії co своєю секретаркою, з якого дізнаються, що на наступний день їх акції злетять. Багатодітний Джин, яким потрібні гроші на операцію сина, припрошує Макса не протоколювати цю розмову, a використовувати отриману інформацію і самим зіграти на біржі. Макс, який збирається одружитися на дівчині з багатої родини і відчуває постійний тиск з боку майбутнього тестя, бачить у цьому можливість забезпечити собі незалежність. Джонні, дізнавшись o події, допомагає підопічним замести сліди. Ho на наступний день про витік стає відомо, що призупиняють торги, a команду Джонні піддають внутрішнього розслідування.
 

Дивитися онлайн фільм Підслухане (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Підслухане (2009)
vod.com.ua © 2018.