Фільми онлайн
Готель «Руанда» (2004)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Готель «Руанда» (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Готель «Руанда» (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Готель «Руанда» (2004)
Сюжет фільму заснований на реальних подіях середини 90-х років минулого століття, коли народ хуту, яке становило в Руанді етнічну більшість, влаштувало в країні криваву різанину, знищивши понад мільйон (!) чоловік, що належали народу тутсі.

Головний герой фільму на ім'я Пол - керівник престижного готелю в столиці Руанди, в якому від убивць сховалися кілька сотень людей. Пол робить все від нього залежне, щоб їх врятувати. Ситуація ускладнюється тим, що дружина Пола також належить народу тутсі. У Пола великі зв'язки, він не гребує ні підкупом, ні шантажем, він загрожує, благає, лестить... І рятує від загибелі 1268 осіб.
 

Дивитися онлайн фільм Готель «Руанда» (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Готель «Руанда» (2004)
vod.com.ua © 2018.