Фільми онлайн
Попрощайся з усім цим (2014)
HD
den904
Дивитися онлайн!

Попрощайся з усім цим (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Попрощайся з усім цим (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Попрощайся з усім цим (2014)
У житті подружньої пари почалися непрості часи. Вона повністю перестала розуміти свого чоловіка, а він у свою чергу все менше уваги приділяє їй. На перший погляд може здатися, що кохання у відносинах і зовсім не було. Просто зустрічалися по молодості, потім вона завагітніла і у них народилася чудова дочка. Їхні стосунки побудовані виключно на сексі і тепер, коли вони вичерпали себе в цих відносинах, то саме дружина стала ініціатором розлучення.

Жінка багато думала, перед тим, як зробити цей серйозний крок, але і жити з коханим вона теж вже не може. Кілька років вона переживала, як поставиться до розставання батьків їхня спільна донька, але останнім часом їх життя стало зовсім нестерпна і вона зважилася на кардинальні заходи. Чоловік був вражений таким рішенням дружини, чоловік за своєю вродженою неуважності не звертав уваги, що в їхній родині все так погано. Перший час він дуже переживав розставання. І навіть не стільки розставання з дружиною, а те, що їм тепер доведеться набагато рідше бачитися з дочкою, яку він дуже любить. Вже через короткий термін, чоловік бачить в цьому розлучення і свої плюси...
 

Дивитися онлайн фільм Попрощайся з усім цим (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
-11
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Попрощайся з усім цим (2014)
vod.com.ua © 2018.