Фільми онлайн
Любовний настрій (2000)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Любовний настрій (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Любовний настрій (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Любовний настрій (2000)
Су і Чоу знімають сусідні кімнати в одному будинку. Їх подружжя весь час вдома. Одного разу Чоу дізнається сумочку Су, подаровану їй чоловіком, - у його дружини така ж. А Су впізнає краватку Чоу, подарований йому дружиною, - такий же є в її чоловіка. Герої розуміють, що їхні другі половинки змінюють їм один з одним.
 

Дивитися онлайн фільм Любовний настрій (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Любовний настрій (2000)
vod.com.ua © 2018.