Фільми онлайн
Собаче серце (1988)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Собаче серце (1988) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Собаче серце (1988) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Собаче серце (1988)
Москва. 1924 рік. В результаті одного з своїх найскладніших дослідів, професор Пилип Пилипович Преображенський робить приголомшливе відкриття: після пересадки гіпофіза його піддослідний пес Кулька перетворюється в людину! Сенсаційна новина миттєво розлетілася по Москві, і принесла всесвітньо відомому професору чергову порцію визнання. Однак радість була недовгою: питання про те, що з Кульки - надалі громадянина Шарикова - може вийти «висока психічна особистість» дуже швидко стає під сумнів.
 

Дивитися онлайн фільм Собаче серце (1988) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Собаче серце (1988)
vod.com.ua © 2018.