Фільми онлайн
Планета мавп: Війна (2017)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Планета мавп: Війна (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Планета мавп: Війна (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Планета мавп: Війна (2017)
Армію генетично модифікованих мавп чекає новий виклик: вони змушені вступити в смертельну сутичку з армією людей під керівництвом безжального полковника. Після неймовірних втрат серед своїх воїнів вождь мавп Цезар починає особисту боротьбу з темними інстинктами і збирається помститися за весь свій вигляд. Зрештою він і полковник повинні зійтися в епічній битві, яка вирішить, хто тепер буде правити на Землі - люди або мавпи.
 

Дивитися онлайн фільм Планета мавп: Війна (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Планета мавп: Війна (2017)
vod.com.ua © 2018.