Фільми онлайн
В активному пошуку (2016)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

В активному пошуку (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм В активному пошуку (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму В активному пошуку (2016)
Втомившись від життя зі своїм бойфрендом, Еліс йде від нього, переїжджає до старшої сестри Мег, знаходить нову роботу і обзаводиться новою подругою Робін. Остання виявляється палкою прихильницею нічних «отжигом» і намагається втягнути Еліс в свою божевільну життя, хоча та воліє чинні та тривалі стосунки п'яним знайомствам на вечірках.
 

Дивитися онлайн фільм В активному пошуку (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм В активному пошуку (2016)
vod.com.ua © 2018.