Фільми онлайн
Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)
Атакований «Предалиеном» - моторошним гібридом Хижака і Чужого - корабель Хижаків терпить крах в лісах, які оточують маленьке містечко штату Колорадо. І поки на сигнал про допомогу, посланий у момент падіння, поспішає підкріплення, Чужі встигають інфікувати половину населення міста.
 

Дивитися онлайн фільм Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)
vod.com.ua © 2018.