Фільми онлайн
Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008)
Сідней Янг - розчарований убогий інтелектуал. Він глибоко зневажає світ шику і гламуру, тому що знає, що ніколи не стане його частиною, і багатство йому не загрожує. Його альтернативний журнал «Світ без понтів» висміює чванливих зірок, одержимих власною важливістю.

І ось, щоб побавитися над цим диваком, видавець найкрутішого глянсового журналу «Гламур» пропонує Сіднею крісло журналіста у відділ сенсацій. Всі завмерли в радісному передчутті великого шуткування. Але до здивування місцевих снобів, Сідней погоджується на пропозицію, а його ексцентричні витівки відразу приносять йому славу і успіх...
 

Дивитися онлайн фільм Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти (2008)
vod.com.ua © 2018.