Фільми онлайн
Футбольна Мама (2008)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Футбольна Мама (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Футбольна Мама (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Футбольна Мама (2008)
Чотирнадцятирічна Бекка не мислить своє життя без футболу. Раніше її і команду тренував батько Беккі, але він недавно загинув в аварії і тепер команду «тренує» якийсь пройдисвіт, який і правила толком не знає. Одного разу він наобіцяв, що до них їде новий тренер, зірка європейського футболу - італієць Лоренцо. Радості дівчат не було меж.

Але коли той приїхав, то ні про яку тренерській роботі і чути не хотів, сказавши, що це був жарт. І тоді, мама Беккі, знаючи як це було важливо для її дочки і всієї команди, переодягається і гримується в мерзенного Лоренцо. І... починаються тренування за італійською системою. Водити за ніс, включаючи власну дочку, вдалося аж до самого футбольного турніру, на якому з'явився справжній Лоренцо...
 

Дивитися онлайн фільм Футбольна Мама (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Футбольна Мама (2008)
vod.com.ua © 2018.