Фільми онлайн
Заворожений (1945)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Заворожений (1945) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Заворожений (1945) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Заворожений (1945)
В інститут психіатрії приїжджає новий директор, відомий вчений Едвардс. Співробітниця інституту Констанс Пітерсен проявляє до нього не лише професійний інтерес, і у них зав'язується бурхливий любовний роман.

Але молодий професор починає вести себе дуже дивно, і незабаром Констанс виявляє, що її коханий не той, за кого себе видає - він самозванець, страждаючий амнезією. Його справжнє ім'я Джон Баллантайн, і все вказує на те, що він був пацієнтом зниклого доктора Едвардса і, можливо, він і є вбивця.

Не вірячи, що Джон злочинець, Констанс відвозить його до свого старого вчителя докторові Брюлову. Вони сподіваються, вивчивши сни Джона, розкрити таємниці, приховані у безоднях його свідомості...
 

Дивитися онлайн фільм Заворожений (1945) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Заворожений (1945)
vod.com.ua © 2018.