Фільми онлайн
Перший лицар (1995)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Перший лицар (1995) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Перший лицар (1995) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Перший лицар (1995)
Ланселот, воїн без страху і докору, прибув в золотий замок Камелот, щоб служити великому королю Артуру. Їм чекають грізні битви, доблесть і слава.

Але в Камелоті він знаходить жінку, без якої не може жити, але яку не в силах володіти - прекрасну Гуиневеру Лионесскую. Вона - кохана короля Артура, який захищає її маленьке королівство від військ чорного лицаря Малаганта.

І Перший Лицар Ланселот повинен зробити вибір - служити своєму королю, або зрадити його в ім'я коханої...
 

Дивитися онлайн фільм Перший лицар (1995) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Перший лицар (1995)
vod.com.ua © 2018.