Фільми онлайн
Пророк Єремія: Викривач царів (1998)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Пророк Єремія: Викривач царів (1998) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Пророк Єремія: Викривач царів (1998) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Пророк Єремія: Викривач царів (1998)
Цар Йосія вирішив очистити свою землю від язичницьких культів, винищуючи капища Ваала і Астарти. В цей час Єремія, покликаний на вищу пророче служіння, словом і ділом підтримував царя. Після смерті Йосипа почалися релігійний розбрат і політична смута. Народ перестав вірити пророцтвам Єремії, і сам він, як порушник громадського порядку, піддавався гонінням...
 

Дивитися онлайн фільм Пророк Єремія: Викривач царів (1998) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Пророк Єремія: Викривач царів (1998)
vod.com.ua © 2018.