Фільми онлайн
Вибори (2005)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Вибори (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вибори (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вибори (2005)
Як це буває кожні два роки, прийшов час старійшинам найдревнішої Гонконзької тріади «В Шинг» вибрати нового главу. Між двома прийнятними кандидатами виникає страшна конкуренція.

Лок - фаворит у виборах, так як він знаходиться на хорошому рахунку у старійшин. Однак його суперник, Великий Ді, не зупиниться ні перед чим, щоб змінити ситуацію у свою користь. Він навіть готовий піти проти багатовікових традицій тріади і спробувати вплинути на остаточне рішення з допомогою грошей і насильства.

Коли пропадає давній символ влади «В Шинг» - жезл «Голова Дракона» - починається нещадна битва за владу, і прагнення протиборчих таборів якнайшвидше повернути жезл, загрожує тріаді розколом.
 

Дивитися онлайн фільм Вибори (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вибори (2005)
vod.com.ua © 2018.