Фільми онлайн
Прощання з дурнями (2013)
HD
PashaUp
Дивитися онлайн!

Прощання з дурнями (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Прощання з дурнями (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Прощання з дурнями (2013)
В кінці Другої світової війни десь у Румунії підліток на ім'я Алекс знаходить мертвого німецького солдата. Німецькі власті вимагають, щоб особа, яка вчинила злочин, зізнався у скоєному, інакше сільське начальство буде розстріляно на наступний же ранок. У відчаї місцева верхівка на чолі зі священиком, отцем Йоханнисом, вирішує переконати сільського дурника Іпу взяти провину на себе, обіцяючи йому пишний похорон та інші геройські почесті...
 

Дивитися онлайн фільм Прощання з дурнями (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Прощання з дурнями (2013)
vod.com.ua © 2018.