Фільми онлайн
Космоломы (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Космоломы (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Космоломы (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Космоломы (2012)
Група недбайливих держслужбовців із спецзагону «Космоломы» займається запобіганням космічної загрози Землі, збиваючи наближаються астероїди. А тим часом чинуші з бюджетного комітету, з метою скоротити витрати на цю програму, планують замінити людей передовий автоматичною системою. Долю загону повинна вирішити перевірка їх профпридатності. Але саме в цей час до Землі наближається гігантський астероїд, здатний знищити все живе на планеті.
 

Дивитися онлайн фільм Космоломы (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Космоломы (2012)
vod.com.ua © 2018.