Фільми онлайн
Опіумна війна (1997)
HD
одноголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Опіумна війна (1997) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Опіумна війна (1997) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Опіумна війна (1997)
Дія цієї історичної драми розгортається в китайській провінції Гуандун у 1839 р. Опіум, який завозять в Китай, англійські торговці, які щорічно стає причиною смерті тисяч китайців і завдає величезної шкоди державній скарбниці. Виконуючи наказ китайського імператора, його намісник Лінь Цзэсюй влаштовує блокаду факторії англійських купців і спалює 20 тисяч ящиків опіуму. У відповідь англійці оголошують Китаю війну, блокують Гуанчжоу і захоплюють місто Динхай.

Після взяття Динхая Лінь Цзэсюй, що зазнала наклепницьким звинуваченням, відсторонюється від посади. Воїни китайської армії з останніх сил борються з озброєними до зубів англійцями, захищаючи форт Хумэнь. Тут героїчно гине командир захисників фортеці Гуань Тяньпэй. Новий намісник Ци Шань, прихильник капітуляції перед англійцями, також відсторонюється від посади і під конвоєм привозиться в Пекін. Слід нова ескалація військових дій, але сили надто нерівні, і цінський уряд підписує капітуляцію.
 

Дивитися онлайн фільм Опіумна війна (1997) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Опіумна війна (1997)
vod.com.ua © 2018.