Фільми онлайн
Сніговий роман (2017)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Сніговий роман (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Сніговий роман (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Сніговий роман (2017)
У двох друзів, Ніка і Сари, є традиція. Кожен рік під Різдво вони ліплять зі снігу хлопця мрії Сари. Після чергового розлучення Сара починає думати, що вже ніколи не зустріне ідеального чоловіка. Але трапляється чудо, і її сніговий хлопець мрії оживає.
 

Дивитися онлайн фільм Сніговий роман (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Сніговий роман (2017)
vod.com.ua © 2018.