Фільми онлайн
Штирія (2014)
HD
den904
Дивитися онлайн!

Штирія (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Штирія (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Штирія (2014)
1989 рік. Лару виключають зі школи, і її батько, доктор Хілл, змушений взяти дочку з собою в експедицію в Угорщину відновлювати фрески напівзруйнованого замку Карнштейн. Там Лара знайомиться з дівчиною Кармиллой, вони разом ходять по руїнах замку і навколишніми лісами і весело проводять час. Тим часом таємничі сили прокидаються в замку і долають його мешканців.
 

Дивитися онлайн фільм Штирія (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Штирія (2014)
vod.com.ua © 2018.